Body: Zouhar Ondra 2b Žáček Míra 2b Janáč Daniel 2b Kellner Aleš 1b/2z Žáček Michal 0b/2z

Body: Žáček Míra 1b/2z Gyurgyik Pavel 1b/3z Janáč Danek 1b/3z Kellner Aleš 0b/2z Zukal Aleš 0b/3z

Body: Žáček Michal 3b Gyurgyik Pavel 3b Žáček Míra 2b Janáč Danek 2b

5. kolo

Vysočany A  -  Voděrady A  4:14

Body: Žáček Míra 1,5/3z Janáč Danek 1b/3z Žáček Michal 0,5b Gyurgyik Pavel 0b/3z Zukal Aleš 0b/1z WO 1b

Domácí utkání proti Voděradům dopadlo až příliš krutým výsledkem, který neodpovídá předvedené hře. Po čtyřhrách bylo vyrovnáno. V první sérii vyhrál pouze Míra se Sekaninem ve druhé pouze Danek se Stloukalem. Pavel po vyrovnaných zápasech dvakrát prohrává koncovku pátého setu a ani Michal Žáček nezužitkoval dva mečboly proti Bednářovi. Danek Janáč prohrává těsně také pátý set proti Trčkovi. Za rozhodnutého stavu si vyzkoušel okresní přebor Aleš Zukal v zápase se Sekaninem. K dalšímu utkání cestuje áčko do Zbraslavce C.

4. kolo

Rohozec A  -  Vysočany A  10:8

Body: Gyurgyik Pavel 3,5b Janáč Danek 2,5b Žáček Michal 2b Bezděk Michal 0b

Utkání v Rohozci dopadlo pro áčko smolně. Sice hrálo opět bez zraněných hráčů, ale i tak se dalo bodovat. Utkání bylo dlouho vyrovnané když první tři série skončili po dvou bodech na každé straně. Zejména prohry v pátých setech Pavla a Michala Bezděka se Zbyňkem Křížem byly hodně těsné a smolné. Za stavu 8:8 hráli vyrovnané zápasy oba Michalové. Michal Žáček vedl 2:1 na sety. Ovšem Zbyňkovi Křížovi se opět podařilo vybojovat pátý set a v koncovce s velkou dávkou štěstí vyhrál 12:10. Alespoň o remízu tak bojoval Michal Bezděk se Suchomelem. I zde zápas dospěl do pátého setu a k naší smůle koncovku Michal nezvládl a soupeř se mohl radovat z vítězství, i když remíza by tomu dnes slušela víc. V dalším utkání přivítáme ve středu 5.11. od 18:30 hodin Voděrady A.

3. kolo

Vysočany A  -  Křetín B   9:9

Body: Gyurgyik Pavel 3,5b Kellner Aleš 2,5b Žáček Michal 2,5b Bezděk Michal 0,5b

Áčku se na začátku sezony rozpadla sestava. Ke zraněným Ondrovi a Dankovi Janáčovi se dva dny před utkáním přidal i Míra, který si stejně jako Danek přivodil výron v kotníku. Utkání, kde jsme měli být favority se tak stalo nečitelné. Kluci ovšem začali výborně a po vyhraných čtyřhrách jsme šli do vedení 2:0. V prvních dvou sériích bylo po dvou bodech na obou stranách a držíme vedení 6:4. Ve třetí sérii se podařilo zvítězit pouze Pavlovi a to ještě musel otáčet z 0:2 na sety s Karlem Janků a soupeř srovnal na 7:7. Michal Bezděk nedokázal vybojovat bod ani v posledním zápase, ale v zápětí vyrovnává důležitým bodem Michal Žáček, když poráží Karla Janků 3:2 na sety a srovnává na 8:8. Nastupuje Aleš proti Robertovi Mareschovi, kde byl Aleš favoritem. První set s přehledem zvítězil. Ovšem poté znervózněl, ztuhly mu nohy, začal kupit chyby a zkušený soupeř toho dokonale využil a zápas otočil ve svůj prospěch. V posledním zápase tak musel Pavel vyhrát, aby byla alespoň remíza. Postavil se proti dnes nejlépe hrajícímu Koudelkovi st. Zápas se mu povedl na jedničku. Vyhrál ho 3:0 a vybojoval konečnou remízu. K dalšímu utkání cestujeme v sobotu do Rohozce.

2. kolo

KST Blansko D - Vysočany A   13:5

Body: Gyurgyik Pavel 2,5b/3z Žáček Míra 2b/3z Kellner Aleš 0,5b Žáček Michal 0b Zouhar Ondra 0b/1z

Začátek utkání byl vyrovnaný do stavu 3:3. Ve druhé sérii se ale nikomu nepodařilo zvítězit, zejména Pavel s Kutilem měl blízko k vítězství, ale koncovku pátého setu smolně prohrál. Domácí odskočili na 7:3. Po vítězství Pavla s Malachem a Míry s Polívkem je stav před poslední sérií 9:5 . Po odstoupení Pavla, kterého vystřídal na poslední zápas Ondra kluci již poslední zápasy nezvládli a domácí navýšili své vedení. Míra po problémech s loktem již poslední zápas nehrál. Další zápas odehrajeme v neděli 26.10. od 12:00 hodin v domácím prostředí s Křetínem B.

1. kolo

Křetín A - Vysočany A   11:7

Body: Žáček Míra 3b Žáček Michal 2b Janáč Danek 2b Žáček Roman 0b

19. kolo

Vysočany A - Němčice A  14:4

Body: Kellner Aleš 4,5b Žáček Michal 4,5b Žáček Míra 3,5b Janáč Danek 1,5b

Po roce strávéném v krajské soutěži se áčko vrací do RP I. Prvním soupeřem byl nováček, který suvereně postoupil z RP II. Klukům vyšel perfektně začátek utkání a na soupeře vlétli a vedli již 8:1. A to ještě jediný bod ztratil Danek, když už vedl 2:0 nad Krátkým. Po prohrách Danka se Sýkorem a Míry s Meluzínem (Míra ještě vedl 6:2 v pátém setu)  soupeř sice snížil na 8:3 ovšem výborně hrající Aleš přidává devátý bod a v zápětí vítězný desátý Danek s Hebelkem. Pak ještě Danek nedotáhl obrat s Meluzínem a v koncovce pátého setu smolně prohrál. V posledním zápase završil výborný výkon i Michal, když porazil Sýkory a stanovil konečný výsledek na 14:4. Absence Ondry a Pavla dnes nebyla ani znát a je jedině dobře, že kluci jdou herně rapidně nahoru.