Body: Flek Roman 3b Zukal Jožka 2b Zukal Aleš 1b Vaněk Tomáš 1b

Body: Flek Roman 3,5b/3z Zukal Jožka 3,5b/3z Zukal Aleš 2,5b Ševčík Pája 1,5b/2z Škrabal Martin 0b/2z Žáček Roman 0b/1z Vaněk Tomáš 0b/1z

Body: Flek Roman 4b Ševčík Pája 2b Zukal Jožka 2b Zukal Aleš 2b

6. kolo

Vysočany D  -  Vísky   6:12

Body: Flek Roman 3b Zukal Jožka 3b Zukal Aleš 0b/2z Žáček Roman 0b/2z Škrabal Martin 0b/2z Vaněk Tomáš 0b/2z

Soupeř přijel v sestavě i se Zvéškem, který dosud nenašel v soutěži přemožitele. Za déčko se podařilo bodovat Jožkovi, který po třech vítězstvích 3:0 přispěl třemi body. Roman Flek bojoval i se Zvéškem, ale víc jak na set to nestačilo. Ostatní kluci se prostřídali po dvou zápasech. Nejblíže k bodu měl Aleš, ale v koncovce pátého setu zkazil dvě podání a vítězství soupeři takřka daroval. K dalšímu utkání cestuje déčko do Voděrad C.

5. kolo

Bořitov B  -  Vysočany D  14:4

Body: Zukal Jožka 2b Škrabal Martin 1b Zukal Aleš 1b/2z Vaněk Tomáš 0b Flek Roman 0b/2z

V utkání s vedoucím celkem tabulky dostali od začátku příležitost Martin s Tomášem. Martin dokázal jednou zvítězit s Málkem. Aleš, který po dvou zápasech vystřídal Romana vyzrál na Kováře st. Zbývající dva body uhrál Jožka. Ostatní zápasy si domácí pohlídali a s přehledem zvítězili a drží první místo tabulky. V dalším utkání přivítá déčko v neděli 16.11. od 13:00 hodin Vísky.

4. kolo

Vysočany D  -  Velenov B  9:9

Body: Zukal Jožka 3,5b Flek Roman 3b Zukal Aleš 2,5b Ševčík Pája 0b/2z Vaněk Tomáš 0b/2z

I ve čtvrtém kole udrželo béčko neporazitelnost, i když dnes bylo k vítězství hodně blízko. Kluci se na začátku dostali do vedení 5:2. Za tohoto stavu hrál Pája i Roman pátý set, ovšem štěstíčko se přiklonilo k hostům a oba zápasy vyhrály. Dnes nevýrazného Páje vystřídal Tomáš Vaněk. V zápase s Veselým bojoval slušně, ale na bod si ještě musí počkat. V závěru utkání Aleš bohužel dvakrát nezvládl pátý set. Jožka s Romanem vybojovali po třech bodech a tak se dnes konala druhá remíza. K dalšímu utkání cestují kluci v sobotu do Bořitova. Šanci od začátku utkání dostanou mladí hráči.

3. kolo

Kuničky  -  Vysočany D   7:11

Body: Flek Roman 4b Zukal Aleš 3b Zukal Jožka 2b Ševčík Pája 2b/3z Škrabal Martin 0b/1z

Pro kluky nezačalo utkání vůbec dobře. Po prohraných čtyřhrách a prohře Jožky domácí vedli 3:0, Následně ovšem všichni zvládli důležité koncovky pátých setů a bylo vyrovnáno 3:3. Zaskočení domácí neuhráli ve druhé sérii ani bod a kluci sedmi body v řadě otáčí vývoj utkání a vedou 7:3. Náskok se jim podařilo udržet až do konce a vezou z Kuniček nečekané vítězství. Další utkání odehraje déčko v sobotu 1.11. od 18:00 hodin s Velenovem B.

2. kolo

Vysočany D - Kunštát C  9:9

Body: Flek Roman 3,5b Ševčík Pája 3,5b Zukal Jožka 2b Žáček Roman 0b/2z Škrabal Martin 0b/1z Vaněk Tomáš 0b/1z

Začátek utkání byl vyrovnaný až do stavu 5:5. Pak hrál Roman zápas s Michelem, ve kterém srovnal z 0:2 na 2:2 a v pátém setu vedl již 9:6, ale koncovku zápasu nezvládl a po promarněných třech mečbolech prohrál 12:14. Pája bojoval s nejlepším hráčem hostí Kleinem. Vedl 2:1 na sety ovšem soupeř zápas otočil a hosté odskočili na 5:7. Za stavu 6:8 už to nevypadalo moc dobře ovšem Roman odčinil ztrátu z minulého zápasu a Kleina smetl 3:0. V zápětí vyrovnal po pětisetové bitvě Jožka na 8:8. Po prohře Tomáša musel Pája v posledním zápase s Podsedníkem vyhrát, aby byla alespoň remíza. Zápas se nevyvýjel moc dobře a Pája prohrával 1:2 na sety. Po předchozí zvýšené nervozitě se uklidnil nasadil pokerový výraz a srovnal na 2:2. I rozhodující pátý set byl vyrovnaný, ale Pája velice nečekaně s ledovým klidem koncovku zvládl nejtěsnějším rozdílem 11:9 a vybojoval klukům remízu. K dalšímu utkání zajíždí kluci v úterý do Kuniček.

1. kolo

Žďárná B - Vysočany D  4:14

Body: Flek Roman 3,5b Zukal Aleš 3,5b Ševčík Pája 3,5b Zukal Jožka 2,5b/2z Škrabal Martin 1b/2z

Kluci zvládli první utkání na výbornou. Od začátku nebylo pochyb, že si ze Žďárné odvezou vítězství. I když tak vysoké ani sami nečekali. Jediný kdo vzdoroval byl Sekanina, který uhrál všechny body domácích. Ve druhém kole přivítají kluci již ve středu 15.10. od 18:00 hodin Kunštát C.