18.kolo OLOMUČANY : VYSOČANY 1 : 1 ( 0 : 1 )

Vydáno: před 7 lety | Autor: Tomáš Slouka | Kategorie: Fotbal

OLOMUČANY   :   VYSOČANY   1  :  1   (  0  :  1  )

Sestava:  Zouhar D. – Beneš P.(80. Přibyl M.), Hejč T., Beneš M., Zouhar J. - Bezděk L.(72. Slouka T.), Kala J., Torda J.(68. Grmela M), Hejč J. –  Nečas P.(70. Ševčík P.), Pernica P.

Na střídání:  Konečný D., Ševčík P., Přibyl M., Slouka T., Grmela M.

Střelci branek:  69. Nečas Roman - 15. Pernica Pavel

Třetí remíza v řadě se zrodila v Olomučanech. Ne že bychom dnešní utkání odflákli, ale především špatná koncovka, kdy jsme nedokázali proměnit i ty nejvyloženější šance rozhodly o dnešním výsledku. V první půli toho k vidění příliš nebylo. Domácí tým se soustředil především na bránění a my jsme se snažili dobít domácí svatyni, čož se nám povedlo v 15. minutě. Torda se uvolnil ve středu hřiště, svou přihrávkou vybídl ke skórování Pernicu a ten přízemní střelou k tyči poslal naše barvy do vedení 0:1. Po vstřelené brance jsme mohli a hlavně měli navýšit své vedení, ale dnes nám v koncovce nebylo přáno a sebevědomí domácího brankáře rostlo raketovým tempem. Na začátku druhé půle mohl rozhodnout Pernica, když se ocitl sám před brankářem, ale jeho pokus mířil vedle. Po této šanci jsme na chvilku vypadli z tempa a jakoby se spokojili s jednobrankovým vedením a přišel trest. V 70. minutě domácí Nečas prošel po pravé straně k naší šestnáctce a přízemní křižnou střelou srovnal na 1:1. Na obdrženou branku mohl odpovědět Ševčík, který dostal ideální přihrávku za obranu, ale jeho střelu Motal opět zneškodnil. Naši poslední šanci na zvrat nepříznivého výsledku měl opět Ševčík, když se k němu po skrumáži v šestnátce odrazil míč, ale jeho střela opět skončila na pozorném Motalovi. Po konečném hvizdu  tak domácí hráči se svými fanoušky slavili cennou remízu a nám nezbývá nic jiného, než se za týden doslova porvat o všechny body proti Olešnici a zavřít tím pusu všem pochybovačům!!!