20.kolo Ráječko "B" : Vysočany 1 : 1 ( 1 : 1 )

Vydáno: před 7 lety | Autor: Tomáš Slouka | Kategorie: Fotbal

RÁJČKO "B"   :   VYSOČANY   1  :  1   (  1  :  1  )

Sestava:  Zouhar D. – Vágner L., Hejč T., Škvarenina L., Beneš P.(46. Grmela M.) -  Beneš M.,Přibyl M.(88. Zouhar J.), Torda J., Hejč J. –  Pernica P., Panáček P.

Na střídání:  Konečný D., Ševčík P., Grmela M., Slouka T., Bezděk L., Zouhar J.

Střelci branek:  7. Slavíček Tomáš - 10. Vágner Lukáš

Kdyby dnešnímu utkání mohl přihlížet legendární filmový režisér Kachyňa, tak by určitě nastřádal několik zajímavých poznatků pro pokračování svého filmu „ Kožené slunce“. V ráječku na nás čekalo asi nejhorší hřiště na okrese a našim hráčům se na něm vůbec nechtělo hrát. Nějaká souhra a kolektivní pojetí hry byla ta tam a domácí se již v první minutě dostali do obrovské šance, v níž nás naštěstí podržel Zouhar. Domácí nadále útočili a v 7. minutě se po zásluze ujali vedení. Slavíček se po levé straně lehce uvolnil kolem Beneše a z hranice velkého vápna dobře mířenou střelou poslal domácí do vedení 1:0. Na obdrženou branku jsme naštěstí dokázali velmi rychle zareagovat a po trestném kopu v 10. minutě, kdy Vágnerova střela nečekaně zapadla až za záda Růžičkovi brány bylo srovnáno 1:1. Bohužel to z naší strany v prvním poločase bylo vše co stojí za zmínku a o poločasové přestávce si naši hráči moc pochval od trenéra nevyslechli. Zato úvodních 20. minut druhé půle byl zcela v naší režii a naši věrní diváci si alespoň na chvíli přišli na své a byla velká škoda, že jsme nevstřelili branku - šance na to byly. Po našem úvodním tlaku se hra vyrovnala a utkání směřovalo do remízového konce. Tahle situace se ale nelíbila domácím a tak na posledních 25. minut vyslali na hřiště zkušeného kanonýra Sehnala, ale ani on dnešní podprůměrné utkání nedokázal více oživit a tak dnešní utkání skončilo zaslouženou remízou.