23.kolo ADAMOV : VYSOČANY 1 : 2 ( 0 : 2 )

Vydáno: před 7 lety | Autor: Tomáš Slouka | Kategorie: Fotbal

ADAMOV   :   VYSOČANY   1  :  2   (  0  :  2  )

Sestava:  Konečný D. – Vágner L., Hejč T., Škvarenina L., Beneš P.(46.Zouhar J.)  -  Pernica P.(46.Slouka T.), Grmela M., Přibyl M., Hejč J.(46.Bezděk L.) –  Beneš M., Panáček P.

Na střídání:   Slouka T., Bezděk L., Zouhar J.

Střelci branek:  55. Dáňa Lubomír - 19. Pernica Pavel, 39. Beneš Michal

Jako již jistý vítěz okresního přeboru jsme zavítali do Adamova, kde na nás čekal velmi pěkný trávník, ale také úmorné vedro, což se podepsalo na výkonu obou mužstev.

Od začátku se hrál otevřený fotbal, a i když domácí na hrací ploše působili lépe, tak úvodní branku vstřelilo naše mužstvo. V 19. minutě si na dlouhý Benešův aut až k hranici velkého vápna seběhl domácí brankář, který ho ale neudržel, k míči se dostal Pernica a za přispění teče domácího hráče poslal míč do odkryté brány 0:1. Navýšení vedení jsme se dočkali v 39. minutě. Rohový kop zahrával Vágner, letící míč si našel Beneš a přesnou hlavou na vzdálenější tyč navýšil naše vedení na 2:0 a uzavřel tak první poločas. Ve druhé půli byli opět lepší domácí a v 55. minutě se dočkali zaslouženého snížení, když se po pravé straně uvolnil domácí hráč, přihrávkou do pokutového území našel volného Dáňu a ten ranou z první prostřelil vše, co mu stálo v cestě 1:2. Ve zbytku utkání se brankové příležitosti střídali na obou stranách, ale ani jedno mužstvo je nedokázalo proměnit a tak se naši hráči radovali z dalšího vítězství.

Příští utkání:     VYSOČANY   :   LIPŮVKA   4.6.2017    OD 16:30