2.kolo TJ VYSOČANY : FK PAČLAVICE-DĚTKOVICE 0 : 6 ( 0 : 5 )

Vydáno: před 7 lety | Autor: Tomáš Slouka | Kategorie: Fotbal
Počet přečtení: 12827×

TJ VYSOČANY   :   FK PAČLAVICE-DĚTKOVICE   0  :  6   (  0  :  5  )

Sestava:  Zouhar D. – Vágner L., Beneš P., Škvarenina L., Kala J.  -  Grmela M., Pernica P.(65.Přibyl M.), Beneš M, Hejč J. –  Sychra T., Panáček P.(74.Zouhar J.)

Na střídání:   Novotný D., Zouhar J., Slouka T., Přibyl M.

Střelci branek:  21. a 29. Grepl Martin, 30. a 37. Obruča Lukáš, 35. a 48. Špatina Marcel

V krátké letní přestávce zaznamenalo naše mužstvo pouze kosmetickou úpravu. Pavel Nečas definitivně uzavřel svou bohatou fotbalovou kariéru, zpátky do Šošůvky přestoupil Luboš Bezděk a Ševčík Pavel přerušil činnost. Naopak náš tým posílil z FC Vsetín Hrňa Filip, z SK Cetkovice Sychra Tomáš a na úvodní tři kola nám opět pomůže Panáček Petr než odletí na další hokejovou stáž do zámoří.

Na úvod sezóny jsme na svém stadionu přivítali nejspíš největšího kandidáta na postup a to tým FK Pačlavice-Dětkovice. K velmi dobré fotbalové atmosféře přispěl velký počet fanoušků obou táborů a můžeme si jen přát, aby takových návštěv bylo víc. Prvních 20. minut utkání se zdálo, že hostům můžeme konkurovat a dokonce jsme měli i více ze hry, ale ani jednu šanci jsme bohužel nedokázali proměnit a tak přišel v 21. minutě trest. Zbytečná ztráta na půlící čáře, následoval rychlý přechod do naší rozhozené obrany a hostují Grepl svojí šancí nepohrdl 0:1. Obdržená branka s námi natolik zatřásla, že nám hosté během 16. minut vstřelili další čtyři branky a když v 37. minutě časomíra ukazovala nelichotivé skóre 0:5, tak bylo o osudu dnešního utkání rozhodnuto. V druhé půli si hosté připsali ještě jednu branku a to přesně ve 48. minutě, když si na zpětnou přihrávku na hranici velkého vápna naběhl Špatina a s přehledem proměnil 0:6. Ve zbytku utkání hosté bezpečně kontrolovali dění na hřišti a připsali si tak zcela zasloužené vítězství. Nám dnešní utkání ukázalo na čem musíme do příštího týdne zapracovat, protože rozdíl v důrazu a rychlosti byl markantní. Doufejme, že v Čebíně tyto atributy vylepšíme a budeme se radovat z prvního vítězství v tomto ročníku.