12.kolo SK SLAVKOV U BRNA : TJ VYSOČANY 3 : 5 ( 1 : 2 )

Vydáno: před 7 lety | Autor: Tomáš Slouka | Kategorie: Fotbal
Počet přečtení: 11734×

SK SLAVKOV U BRNA   :   TJ VYSOČANY   3  :  5   (  1  :  2  )

Sestava:  Zouhar D. – Vágner L., Hejč T., Beneš P., Škvarenina L.  -  Torda J., Přibyl M., Hejč J., Grmela M. –  Sychra T.(76. Slouka T.), Pernica P.(88. Zouhar J.)

Na střídání:   Slouka T., Zouhar J.

Střelci branek:  5. Kuda Tomáš, 59. Marcone Nicol, 74. Matocha Daniel - 23. Hejč Jiří, 42. a 77. Torda Jan, 67. Hejč Tomáš, 80. Vágner Lukáš

V dalším důležitém utkání jsme zajížděli do Slavkova. Kvalita hry obou mužstev připomínala spíše okresní přebor, kde útočná hra převyšovala tu obranou, a díky štěstíčku v závěru zápasu jsme překlopili vítězství na naši stranu.

Hned od úvodního hvizdu jsme se místo vyčkávání nepochopitelně vrhli do útoku a již v 5. minutě se domácí dočkali vstřelené branky po rychlém brejku do naší otevřené obrany 1:0. Obdržená branka nás naštěstí probrala a naše hra se rázem zlepšila. Zasloužené vyrovnání přišlo v 23. minutě, když si na ideální přihrávku mezi domácí obránce naběhl Hejč J., který obešel i domácího brankáře a poslal míč do prázdné brány 1:1. I v dalších minutách jsme byli o něco lepším týmem, ale další branka přišla až v 42. minutě. K trestnému kopu se postavil Torda a přesnou střelou do šibenice nás poslal do vedení 1:2.

Druhá půle byla jako na houpačce. Úvod patřil domácím a v 59. minutě bylo srovnáno, když se po centru do pokutového území prosadil Marcone 2:2. Na obdrženou branku jsme dokázali včas zareagovat. V 67. minutě si na centr z levé strany naskočil Hejč T. a svou hlavou se nemýlil 2:3. Radost ze vstřelené branky nám vydržela pouze do 74. minutě, kdy lehkou střelu domácích neudržel Zouhar a domácí Matocha srovnává na 3:3. V tuto chvíli se hrálo vabank a již v 77. minutě se v pokutovém území dostal k míči Torda a střelou z otočky rozveselil všechny naše přítomné fanoušky 3:4. A v 80. minutě bylo rozhodnuto. K trestnému kopu se tentokrát postavil Vágner a konečně prolomil střeleckou smůlu 3:5. Zbytek utkání jsme si již pohlídali a mohli jsme se radovat z důležitého vítězství.

Za týden nás v posledním domácím utkání čekají Babice, které vycházejí ze zabezpečené obrany s nebezpečnými brejky, tak uvidíme, jak se s tím naši hráči popasují. Jste všichni srdečně zváni.