23.kolo TJ VYSOČANY : FC SOBĚŠICE 1 : 0 ( 0 : 0 )

Vydáno: před 6 lety | Autor: Tomáš Slouka | Kategorie: Fotbal

TJ VYSOČANY  :  FC SOBĚŠICE   1  :  0  (  0  :  0  )

Sestava:  Zouhar D. – Beneš M., Hejč T., Ševčík P., Škvarenina L. -  Torda J., Beneš P., Hejč J., Klimeš M. –  Slouka T.(25. Zouhar J., 70. Nečas R.), Panáček P.(91. Přibyl M.)

Na střídání:   Nečas R., Zouhar J., Přibyl M.

Střelci branek:  88. Hejč Tomáš

V dalším záchranářském boji jsme na domácím stadionu přivítali Soběšice, a i když nám po čtyřech povedených zápasech došel dech, tak jsme si dnes vybrali pořádnou porci štěstí a důležité utkání dovedli do vítězného konce.

Do utkání jsme vstoupili vlažně. Vázla nám mezihra a z toho důvodu jsme nebyli schopni déle udržet míč. Za to hosté se s tím nemazlili. Neustále svými přihrávkami hledali rychlé útočníky, kteří se během první půle dostali do několika vyložených šancí. Naštěstí měl svůj den Zouhar, který dnes v bráně doslova exceloval a naše naděje na bodový zisk držel celých 90. minut. Naši hráči se k brankové příležitosti dostali až v závěru první půle, kdy se na levé straně uvolnil Hejč, ale jeho přihrávka před bránu na osamoceného Panáčka byla nepřesná.

Ve druhé půli se obraz hry příliš nezměnil. Hostující hráči měli stále více ze hry, ale tím že jsme zlepšili osobní bránění, tak se do žádných vyložených šancí nedostávali. V závěru utkání to vypadalo, že obě mužstva jsou smířena s bodem, ale přišla 88. minuta, na dlouhý aut do šestnáctky si naběhl Hejč a hlavou pod víko rozhodl o osudu dnešního utkání 1:0.

Za týden zajíždíme k derby do Jedovnic, kterým jde doslova o všechno a jen vítězství jím dá naději na záchranu. Naopak našim stačí k definitivní záchraně jakýkoliv bodový zisk, což by pro nás byl malý zázrak, ve který před začátkem sezóny věřil jen málo kdo.