Vydáno: před rokem | Autor: Tomáš Slouka | Kategorie: Fotbal
Počet přečtení: 1745×

Muži

FK Vysočany - Šošůvka : SK Moravan Svitávka    0 : 0   ( 0 : 0 )

Po nevydařeném utkání v Cetkovicích jsme na domácí půdě přivítali zachraňující se Svitávku a všichni domácí fanoušci věřili v jasné vítezství. Hosté během zimní přestávky prošli velkým progresem, což se potvrdilo v úvodních dvou kolech, kdy si připsali 6 bodů a i dnes podali velmi sympatický výkon. Naopak naši hráči do utkání vstoupili velice vlažně, ale i tak jsme si jako první vypracovali 100% šanci, když se na pravé straně uvolnil Maňoušek, ale svůj samostatný únik s následnou střelou zakončil nepřesně. Bohužel se ukázalo, že další taková šance již nepřijde. I když jsme ve druhé půli zvýšili obrátky a vytvořili si územní převahu, tak hostující defenzíva fungovala na výbornou a body se tak spravedlivě dělily.

Příští kolo 16.4.2023 zajíždíme do Skalice a začátek utkání je stanoven na 16:30 hodin.